Drukuj

Wygrana z Jelną

KS Rotunda - Francesko Jelna 2-0 (1-0)

Bramki:

40' K. Wnuk rzut karny ( faulowany R. Fąfara)

78' R. Fąfara (D.Fąfara)

ROTUNDA:D. Wołoszyn - M .Wójcik,J. Wnuk (46'K. Niedbała),M. Fitoł, W. Niedbała - W. Samko 78'B. Koń) K.Wnuk (66'D. Fąfara), Sz. Jednacz, R.Fąfara (82' B. Kopacz) - M. Jakubowski, K. Szostak (66' Juśko)

Drukuj

Francesco Jelana

W najbliższą niedzielę drużyna Rotundy podejmować będzie na własnym stadionie vicelidera rozgrywek zespół Francesco Jelna. Przeciwnik w rundzie rewanżowej odniósł dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Zapowiada się ciekawe i emocjonujące spotkanie. Na które to zapraszam wszystkich sympatyków piłki.

KS Rotunda - Tanew Harasiuki 2-0 (1-0)

Sz. Jednacz 11' (rzut karny na M. Jakubowskim)

K. Szostak 67' (R.Fąfara)

Drukuj

Tanew Harasiuki

W Wielką Sobotę piłkarze Rotundy podejmować będą na własnym boisku lidera rozgrywek drużynę Tanwi Harasiuki, zespół gości rozpoczął rozgrywki od dwóch porażek z pewnością będzie  chciał przełamać złą passę. Miejmy nadzieję iż nasi piłkarze nie pozwolą im na to i komplet punktów pozostanie w Krzeszowie.

Początek spotkania godzina 14:00, zbiórka pod klubem o 12:45

Drukuj

Wtorek - boisko godzina 18:00

Środa - boisko godzina 18:00

Drukuj

Remis

Staromieszczanka Stare Miasto - KS Rotunda 2-2 (0-2)

18' K. Szostak ( rzut wolny)

41' M. Fitoł (K.Wnuk)

52' gospodarze ( rzut karny)

72' gospodarze

Przeciwnik rozegrał dobre zawody, ale najbardziej widocznymi postaciami tego spotkania byli sędziowie, którzy to odziwo podejmowali bardzo kontrowersyjne  i niesłuszne decyzję ( niestety tylko na korzyść gospodarzy).

Drukuj

Staromieszczanka Stare Miasto

W drugiej kolejce drużynie Rotundy przyjdzie się zmierzyć z zespołami ze Starego Miasta.

Początek meczy :

juniorzy godzina 13:00

seniorzy godzina 15:00

Zbiórka juniorów w klubie godzina 11:30, seniorzy dojazd we własnym zakresie na godzinę 14:00

M.Jakubowski 24' ( R. Fąfara)

Po zaciętym i wyrównanym boju Rotunda inkasuje komplet punktów dzięki celnemu uderzeniowi M. Jakubowskiego.

Drukuj

Sparta Jeżowe

Już jutro 02.01 Rotunda rozpocznie rundę rewanżową. Przed własną publicznością podejmować będzie zespoły Sparty Jeżowe. Początek meczy:

Zbiórka w klubie godzinę przed meczem !!!!

KS Rotunda - KS Sarzyna 8-2 (4-2)

16' M. Jakubowski ( K. Szostak)

20' goście ( karny)

30' M. Jakubowski

33' W. Samko ( M. Jakubowski)

36' goście (M. Wójcik samobój)

43' R. Fąfara ( W. Samko)

48' K. Szostak ( R. Fąfara)

56' K. Szostak ( wolny)

62' Sz. Jednacz ( wolny)

80' R. Fąfara ( B. Koń)

Drużyna Rotundy odniosła zdecydowane zwycięstwo, spowodowane było to dobrą grą piłkarzy z Krzeszowa oraz sytuacją kadrową przeciwnika, w zespole Sarzyny brakowało paru podstawowych zawodników. Na pewno największym plusem przed zbliżającym się sezonem będzie szeroka kadra Rotundy, w meczach kontrolnych z dobrej strony pokazali się juniorzy (M. Juśko, D. Fąfara, B. Koń, J. Wnuk, W. Niedbała), powrót po kontuzji K. Szostaka oraz powroty za granicy K. Sarzyńskiego i M. Babija powinny wpłynąć pozytywnie na postawę całego zespołu przed rundą rewanżową.