Drukuj

trening senior, junior 20.02 - 26.02

Poniedziałek - orlik godzina 18:30

Środa - orlik godzina 18:30

Piątek - orlik godzina 19:00

Sobota - mecz kontrolny z SKS Racławice ( Stalowa Wola godzina 17:00), zbiórka pod klubem godzina 15:30 !!!

Drukuj

Sparing nr. 1 Wichry Rzeczyca Długa


 

KS Rotunda - Wichry Rzeczyca Długa 7-5 (3-3)

 

Bramki:

goście 2'

W. Samko  12' (R. Fąfara)

K. Wnuk 25' (W. Samko)

goście 33'

M. Jakubowski 44' (K. Wnuk)

M. Fitoł 48' ( Sz. Jednacz)

D. Fąfara 50' (Sz. Jednacz)

goście 62'

R. Fąfara 75' ( K. Wnuk)

goście 85' (karny)

M. Juśko 90' (R. Fąfara)

 

Cieszy frekwencja na pierwszym sparingu trener Damian Skakuj miał do dyspozycji 20 zawodników. Dobre warunki do rozegrania meczu jakie mieliśmy w Stalowej Woli z pewnością zachęciły do większego zaangażowania. Cieszy wygrana ale strata pięciu bramek też daje do myślenia, choć dwie tracimy po rzutach wolnych i jedną po karnym. Z pewnością przy kolejnych sparingach piłkarze KS Rotunda będą chcieli wyeliminować popełnione błędy.

Drukuj

Treningi senior,junior 13.02-19.02

 

Wtorek - hala Harasiuki 19:30

Czwartek - Orlik Krzeszów godzina 18-45 !!!

Sobota - Mecz kontrolny z Rzeczycą Długą ( Stalowa Wola godzina 17:00)

Drukuj

Trening senior, junior 06.02- 11.02

Wtorek - godzina 19:00 teren + orlik

Czwartek - godzina 19:00 teren + orlik

Sobota - godzina 15:00 !!!! teren + orlik

 

Drukuj

Treningi dla dzieci

W każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek odbywają się na sali gimnastycznej w Krzeszowie treningi dla poszczególnych gryp:

Poniedziałek - rocznik 2009/2008 plus dziewczynki z rocznika 2007 godzina 16:00

Wtorek -  rocznik 2007/2006  godzina 15:45

Wtorek - rocznik 2005/2004 godzina 17:15

Środa - rocznik 2009/2008 + dziewczynki z rocznika 2007 godzina 16:00

Czwartek- rocznik 2007/2006 godzina 15:45

Czwartek - rocznik 2005/2004 godzina 17:15

 

Drukuj

Młodzicy zakończyli ligę w Przyszowie

Chłopcy z rocznika 2005/2006 brali udział w ;lidze halowej w Przyszowie, ostatecznie po rozegraniu 7 meczy uplasowali się na 4 pozycji. W ostatnim meczu pewnie pokonali miejscowych piłkarzy.

KS Rotunda  - UKS Start Przyszów 13:0

D. Fąfara x4

M. Kulik x 4

M. Krupa x2

R. Puk

M. Femiak

M. Grzebieniak

 

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki zdobyte

Bramki stracone

 1

AP Stalowa Wola

7

21

81

8

2

ZKS Stal Stalowa Wola

7

19

72

14

 3

Sokół Nisko

7

17

46

21

 4

Rotunda Krzeszów

7

15

43

35

 5

Słowianin Grębów

7

13

20

37

 6

Stal Nowa Dęba

7

11

35

37

 7

UKS Start Przyszów

7

9

16

77

 8

KS Zbydniów

7

9

11

62

 

 

Drukuj

trening senior, junior

Poniedziałek - stadion godzina 18:00 (trening tlenowy, kto ma proszę przynieś ze sobą pulsometr)

Wtorek - gierka na hali w Harasiukach 19:00

Czwartek - stadion godzina 18:00  (trening tlenowy)

Sobota - stadion godzina 16:00 !!!!!!

Niedziela - Turniej Piłki Halowej w Rudniku nad Sanem (seniorzy) zbiórka w Rudniku godzina 13:00

Drukuj

I i III miejsce juniorów KS Rotunda w Rudniku

Dnia 28.01.2017 r. w Rudniku nad Sanem odbył się turniej halowy w kategorii junior, nasz klub reprezentowały dwie drużyny KS ROTUNDA I złożona z zawodników z roczniak 1999/1998 oraz KS ROTUNDA II 2000/2001

W turnieju brało udział niestety tylko 4 zespoły KS Rotunda I, KS Rotunda II,Orzeł Rudnik, LZS Żabno

Grano 1x 20 min. każdy z każdym. Następnie drużyny z miejsca 1,2 rozegrały mecz finałowy, a drużyny z miejsca 3, 4 rozegrały mecz trzecie miejsce.

Wyniki:

KS Rotunda I - KS Rotunda II  2-1

Orzeł Rudnik - LZS Żabno 6-0

KS Rotunda I -Orzeł Rudnik 3-1

KS Rotunda II - LZS Żabno 5-1

KS Rotunda I -LZS Żabno 3-1

Orzeł Rudnik - KS Rotunda II 3-2

Mecz o I miejsce :

KS Rotunda I - Orzeł Rudnik 2-1 (po rzutach karnych)

Mecz o III miejsce

KS Rotunda Krzeszów II - LZS Żabno 5-2

KS Rotunda I

 KS Rotunda II

 Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Dominik Fąfara

Natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Macieja Klekacza

Drukuj

Turnieje halowe, liga info

W tym tygodniu nasze drużyny (juniorów, skrzatów,młodzików) wystąpią w turniejach oraz lidze halowej.

W najbliższy

czwartek:

skrzaty - chłopcy rocznik 2008/2009 wyjazd na turniej do Rudnika, zbiórka pod klubem 8;25

Sobota:

Juniorzy - do turnieju w Rudniku zostały zgłoszone dwie drużyny KS Rotunda Krzeszów, zbiórka pod klubem 8:25

Sobota:

Młodzicy - zakończenie ligi halowej w Przyszowie chłopcy z rocznika 2005, zbiórka pod klubem 16:15

 

Drukuj

Orlicy tuż za podium na turnieju w Rudniku

Dzisiaj ( 24.01) chłopcy z rocznika 2006/2007 brali udział w turnieju piłki halowej w Rudniku nad Sanem. Spośród 6 drużyn biorących udział w rozgrywkach nasz  zespół uplasowała się na IV miejscu odnosząc 3 porażki, oraz 2 wygrane.

Poniżej wyniki meczów:

KS Rotunda - Orlik Ulanów 3-1

Orlik Harasiuki - KS Rotunda Krzeszów 4-0

Sokołek Nisko - KS Rotunda Krzeszów 4-0

A.P Nisko - KS Rotunda Krzeszów 1-0

KS Rotunda Krzeszów - Orlik Rudnik 2-0

 

Drukuj

Przegrana z Ładą w ćwierćfinale, odpadamy z turnieju

Grupa A

  1. Rotunda Krzeszów
  2. OSiR Biłgoraj
  3. Czarni Oleszyce
  4. Roztocze Szczebrzeszyn
  5. Olimpiakos Tarnogród

Wyniki:

Olimpiakos Tarnogród - KS Rotunda 1-3

KS Rotunda - Roztocze Szczebrzeszyn 7-2

KS Rotunda - Czarni Oleszyce 3-2

OSiR Biłgoraj - KS Rotunda 2-2

 

 Tabela po meczach w grupie:

I miejsce KS Rotunda      10 pkt

II miejsce OSiR Biłgoraj    8 pkt

III miejsce Olimpiakos T.  7 pkt

IV miejsce  Czarni Oleszyce 3 pkt

V miejsce Roztocze Szczebrzeszyn 0 pkt                       

Mecz ćwierćfinałowy:

KS Rotunda Krzeszów - Łada Biłgoraj 0-2

Drukuj

IV MIEJSCE DRUŻYNY MŁODZIKÓW

Mimo bardzo osłabionego składu ( choroba, wyjazdy itp.) drużyna młodzików wybrała się na turniej do Rudnika zaledwie 5 osobowym składzie.

Naszymi rywalami były drużyny A.P Stalowa Wola, Orlik Ulanów I, Orlik Ulanów II, Orlik Rudnik. Mecze zostały rozegrane 1 x 20 minut, każdy z każdym.

Wyniki:

AP Stalowa Wola - KS Rotunda Krzeszów 7-1

Orlik Rudnik - KS Rotunda Krzeszów 1-6

KS Rotunda Krzeszów - Orlik UlanówI  3-3

KS  Rotunda Krzeszów - Orlik UlanówII  1-2

Miejsca:

I miejsce AP Stalowa Wola            12 pkt

II miejsce Orlik Ulanów I               8 pkt

III miejsce Orlik Ulanów II             6 pkt

IV miejsce KS Rotunda Krzeszów 4 pkt

V miejsce Orlik Rudnik                   0 pkt

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Fąfara ( KS Rotunda Krzeszów)

 

Drukuj

X Memoriał Stanisława Wójcika

Harmonogram gier X Memoriału Stanisława Wójcika

W najbliższą niedzielę, 22 stycznia 2017 roku  w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbędzie się X Memoriał Stanisława Wójcika - junior /98,99,2000,2001/.

W sportowej rywalizacji weźmie udział 15 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00. Mecze będą trwały 1x12 minut. Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu). Bramki o wymiarach 2x5m.

Do ćwierćfinału awansują drużyny, które zajmą pierwsze i drugie pozycje w swoich grupach, a także dwie najlepsze z trzecich miejsc. Później drużyny spotkają się w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.

Grupa A

  1. Rotunda Krzeszów
  2. OSiR Biłgoraj
  3. Czarni Oleszyce
  4. Roztocze Szczebrzeszyn
  5. Olimpiakos Tarnogród

Grupa B

  1. Unia Nowa Sarzyna
  2. Łada 1945 Biłgoraj
  3. Stal Stalowa Wola I
  4. Skorpion Zamość
  5. Relax Księżpol

Grupa C

  1. Grom Różaniec
  2. Janowianka Janów Lubelski
  3. Włókniarz Frampol
  4. Stal Stalowa Wola II
  5. Gryf Gmina Zamość

 

Godz.   Kolejność spotkań - Grupa A
09:00   1 OSiR Biłgoraj x Olimpiakos Tarnogród
09:14   2 Czarni Oleszyce x Roztocze Szczebrzeszyn
09:28   3 Rotunda Krzeszów x Olimpiakos Tarnogród
09:42   4 OSiR Biłgoraj x Czarni Oleszyce
09:56   5 Rotunda Krzeszów x Roztocze Szczebrzeszyn
10:10   6 Olimpiakos Tarnogród x Czarni Oleszyce
10:24   7 Roztocze Szczebrzeszyn x OSiR Biłgoraj
10:38   8 Rotunda Krzeszów x Czarni Oleszyce
10:52   9 Roztocze Szczebrzeszyn x Olimpiakos Tarnogród
11:06   10 Rotunda Krzeszów x OSiR Biłgoraj
Drukuj

Turnieje halowe w Rudniku

Nasze najmłodsze drużyny jak co roku będą brać udział w rozgrywkach ligi halowej organizowanej przez MOSiR Rudnik nad Sanem. Poniżej harmonogram gier poszczególnych roczników.

 

 

 

Więcej artykułów…

  1. Liga Przyszów

Menu

Licznik odwiedzin

00645998
DzisiajDzisiaj532
WczorajWczoraj591
Ten tydzieńTen tydzień4281
Ten miesiacTen miesiac21989
Wszystkie dniWszystkie dni645998
Statistik created: 2017-02-25T18:28:51+01:00

Kalendarz

luty 2017
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4